14/12/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć z turnieju tenisa stołowego w Jarosławiu, pod patronatem burmistrza i starosty, gdzie rywalizowało 82 zawodników z różnych miast. Atmosfera była przyjazna, a poziom sportowy wysoki. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem, a zwycięzcy zostali udekorowani. Zdjęcia ukazują pasję i zaangażowanie uczestników oraz radość triumfatorów na podium.