Reklama

Bardzo udany turniej mikołajkowy w Jarosławiu [ZDJĘCIA]

W Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Jana Pawła II w Jarosławiu odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa AKTS Amator Jarosław. Do rywalizacji przystąpiła imponująca ilość uczestniczek i uczestników, bo aż 82 osoby!

Impreza odbyła się pod honorowym patronatem burmistrza Jarosławia Marcina Nazarewicza oraz starosty jarosławskiego Kamila Dziukiewicza Jak już wspomnieliśmy, w turnieju wzięło udział 82 zawodniczek i zawodników, którzy przyjechali z takich miejscowości jak: Tarnobrzeg, Tarnów, Dębica, Lubaczów, Sanok, Sandomierz, Nowa Sarzyna, Lublin, Rzeszów, Głogów, Wadowice Górne czy Biłgoraj. Oczywiście nie zabrakło jarosławian, zakochanych w celuloidowej piłeczce. Otwarcia imprezy dokonali: radna miasta Jarosławia Agnieszka Rodzinka, prezes AKTS Amator Marek Gudzelak i dyrektor ds. promocji w Urzędzie Miasta Jarosławia Łukasz Chmura.

– Turniej przebiegał w bardzo przyjaznej, wręcz rodzinnej, atmosferze. Tak poziom sportowy, jak i organizacyjny stał na wysokim poziomie, co podkreślali uczestnicy zawodów. Nieskromnie powiem, że w zgodnej opinii wszystkich uczestników turniej okazał się sukcesem i chwilę po jego zakończeniu padały pytania, kiedy następny! Poszczególne spotkania obfitowały w wiele atrakcyjnych wymian, były wyrównane, a o końcowym wyniku decydowały niuanse – szczęście, ogranie, większe opanowanie – wyliczył M. Gudzelak.

Reklama

Jarosławskie turnieje organizowane przez AKTS Amator gromadzą coraz więcej osób i z lokalnych zawodów stają się wydarzeniami sportowymi na skalę wojewódzką. To świadczy o potrzebie organizacji tego typu wydarzeń i popularności tenisa stołowego Po zakończeniu spotkań nastąpiła dekoracja triumfatorów, wręczenie pucharów, nagród rzeczowych i upominków najlepszym w poszczególnych kategoriach. Dokonał tego burmistrz miasta M. Nazarewicz. Sędzią turnieju był Mieczysław Krakowiak

– Bardzo dziękuję wszystkim przybyłym zawodniczkom i zawodnikom za uczestnictwo oraz wszystkim, którzy wsparli i pomogli w organizacji turnieju – podsumował M. Gudzelak.

Reklama

 

Wyniki:

Kobiety:

  • 1. Ewa Bocian (Lublin),
  • 2. Joanna Pajączek (AKTS Amator Jarosław),
  • 3. Agnieszka Bisiewicz.

Mężczyźni do 50 lat:

  • 1. Arkadiusz Foryś (Jarosław),
  • 2. Grzegorz Galej (Rzeszów),
  • 3. Łukasz Ogorzelec (Wadowice Górne).

Mężczyźni 50 – 60 lat:

  • 1. Robert Kalita (Lublin),
  • 2. Wojciech Szymański (Dębica),
  • 3. Janusz Pytel (Wadowice Górne).

Mężczyźni powyżej 60 lat:

  • 1. Janusz Bachta (Borek Stary),
  • 2. Janusz Pietrzycki (Lubaczów),
  • 3. Adam Foryś (Jarosław).
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/12/2024 13:11
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama