30/08/2016 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Krzysztof Iwaneczko, zwycięzca VI edycji The Voice of Poland, po raz pierwszy wystąpił przed przemyską publicznością.
Publiczność.
Krzysztof Iwaneczko, zwycięzca VI edycji The Voice of Poland, po raz pierwszy wystąpił przed przemyską publicznością.
Krzysztof Iwaneczko, zwycięzca VI edycji The Voice of Poland, po raz pierwszy wystąpił przed przemyską publicznością.
Anna Wyszkoni podczas sobotniego koncertu.