19/07/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Kamil Ślusarczyk, strażnik graniczny z zamiłowaniem do motocykli, wyruszył w ekscytującą podróż dookoła granic Polski. Bez nawigacji, tylko z mapą i busolą, zamierza nocować pod namiotem, czerpiąc wolność od bliskości z naturą. Przygotowany na trudności, wiezie zapasowy silnik oraz unikatowe prezenty od przyjaciół. Śledź jego wyprawę na facebookowym profilu @GarażPRL-u.