Funkcjonariusz Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu starszy chorąży SG Kamil Ślusarczyk wyruszył w podróż dookoła granic Polski. Środkiem transportu jest... legendarny motocykl WSK 125, wyprodukowany w 1985 roku!
St. chor. SG Kamil Ślusarczyk jest wielkim pasjonatem motocykli. W czasie wolnym jeździ i majsterkuje przy zabytkowych, polskich jednośladach. Z mundurem „pogranicznika” związany jest już ponad 18 lat. W pierwszym dniu wyprawy wokół granic RP zawitał do... pracy, czyli komendy BiOSG w Przemyślu. Tam o swojej pasji opowiedział szefowi, gen. bryg. SG Tomaszowi Zybińskiemu. Ten życzył podróżnikowi wielu wrażeń, dobrej pogody, a na drogę przekazał „talizman” w postaci generalskiego coina (symboliczną monetę)...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 64% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze