25/06/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Hala sportowa „Olimpia” - efekt programu pro-sportowego. Inicjatywa rządowa ma poprawić dostęp do nowoczesnej infrastruktury sportowej dla młodzieży i społeczności lokalnej. Kamień węgielny położono ub.r., teren przekazała starosta Bożena Ryczan. Do realizacji przyczyniła się firma API-BIS z Zakopanego. Całkowita wartość inwestycji wyniosła blisko 5 mln zł, z czego 70% dofinansowała dotacja. Uroczystość otwarcia zgromadziła liczne grono gości, wśród nich dyrektor Tomasz Dziumak, poseł Andrzej Zapałowski czy wicemarszałek Piotr Pilch. Młodzież otrzymała piłki sportowe. Osiągnięcie stanowi ważny krok w rozwoju lokalnej społeczności oraz promocji aktywności fizycznej.
FOT. Starostwo Powiatowe w Przemyślu
FOT. Starostwo Powiatowe w Przemyślu
FOT. Starostwo Powiatowe w Przemyślu
FOT. Starostwo Powiatowe w Przemyślu
FOT. Starostwo Powiatowe w Przemyślu