14/10/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Na boisku do gry w siatkówkę kolejny raz wycięto siatkę.
Na boisku do gry w siatkówkę kolejny raz wycięto siatkę.
Ciągle niszczone jest również ogrodzenie cmentarza.
Elementy skromnego boiska są dewastowane przez wandali. Najwidoczniej upodobali sobie ten teren, co jakiś czas wycinając siatki z bramek.