29/09/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Niezwykłe wydarzenie, będące corocznym świętem Honorowych Dawców Krwi z regionu, odbyło się w Huwnikach nad Wiarem. Uczestnicy wspólnie przeżywali duchowe doznania, biorąc udział w nabożeństwach i integracyjnym spotkaniu. Metropolita przemyski abp Adam Szal podziękował krwiodawcom za ich nieocenioną misję dzielenia się krwią oraz za okazane serce. Organizacja tego wyjątkowego spotkania należała do Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Przemyślu oraz Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK im. Ziemi Przemyskiej.
FOT. Sanktuarium Kalwaria Pacławska
FOT. Sanktuarium Kalwaria Pacławska
FOT. Sanktuarium Kalwaria Pacławska
FOT. Sanktuarium Kalwaria Pacławska
FOT. Sanktuarium Kalwaria Pacławska