12/08/2021 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Po dwóch godzinach forsownego marszu wreszcie –Lipowica. Stoimy na wysokości bloku pracowników nadleśnictwa. Przy lesie. To w tym miejscu planowane jest przejście przez ulicę z kierunku Żurawicy.
uż na ulicy Kmicica do wyburzenia będą przypuszczalnie cztery domy. Przy innych prawdopodobnie pojawią się ekrany.
Widok na osiedle bloków przy Węgierskiej. Obwodnica przebiegać będzie w odległości około 300 metrów od nowego osiedla.