08/12/2020 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Parę minut po szesnastej na Rynek wjechała rozświetlona kolejka.
W orszaku Mikołaja nie zabrakło anioła.
Rozdawanie upominków nie trwało długo.
Kolejka ze św. Mikołajem w asyście motocyklistów ruszyła w trasę objazdową po mieście.