20/09/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Święto Straży Miejskiej w Przemyślu - zasłużonym jubilatom wręczono nagrody i awanse, a także podziękowania za codzienną służbę. Komendant Jan Geneja przywołał ważne momenty w historii formacji, uhonorowano starostę przeworskiego i inne osoby zaangażowane w ich misję. Przemówienie podkreśliło, że strażnicy miejscy nie tylko egzekwują przepisy, ale także pomagają w opiece nad zwierzętami, edukacji i sytuacjach kryzysowych, okazując dużą empatię i zaangażowanie. Każdy dzień to dla nich nowe wyzwania i okazje do służby społeczności lokalnej.
FOT. Starostwo Powiatowe w Przeworsku
FOT. UM Przemyśl
FOT. Starostwo Powiatowe w Przeworsku
FOT. UM Przemyśl