01/10/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć z jubileuszu złotych godów małżeństw z gminy Żurawica. Na fotografiach widać wzruszającą chwilę wręczenia Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przez gospodarza gminy Tomasz Szeleszczuk. Widzimy uśmiechnięte twarze par, które przetrwały pół wieku razem, otrzymując zasłużone wyróżnienia. Na zdjęciach obecne są także okolicznościowe torty i upominki, które stworzyły wyjątkową atmosferę tego ważnego wydarzenia. Dzięki wsparciu, szacunkowi i miłości 27 par małżeńskich mogło świętować niezwykłą rocznicę wraz z bliskimi.
Aktu dekoracji małżonków dokonał gospodarz gminy Żurawica Tomasz Szeleszczuk./ FOT. UG Żurawica
FOT. UG Żurawica
FOT. UG Żurawica
FOT. UG Żurawica
FOT. UG Żurawica