Wróć do artykułu

Zdjęcia Oszukany na glukometr. – Pieniędzy nie odzyskam, ale chcę przestrzec innych – mówi pan Jan - fotorelacja

18/04/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Redakcja interweniuje Przemyśl

Jan Stopyra padł ofiarą oszustwa firmy z Wrocławia, która sprzedawała nieinwazyjny glukometr, ale do paczki włożyła zwykły pulsometr. Mimo braku dowodu zakupu za 200 zł Jan stracił na tym interesie. Historie innych poszkodowanych wskazują na podobne praktyki. Miejski Rzecznik Konsumentów radzi sprawdzać adresy i opinie przed zakupem online. Polskie Stowarzyszenie Diabetyków także ostrzega przed fałszywymi reklamami nieinwazyjnych glukometrów. Oszustwa online są powszechne, dlatego warto być czujnym i ostrożnym przy zakupach internetowych.

Krzysztof Drabik, Wrocław, Gmina Gać Przemyśl - zdjęcia

Reklama