05/05/2021 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Oficjalnego otwarcia punktu szczepień w Kańczudze dokonali starosta przeworski Bogusław Urban, gospodarz miasta i gminy Kańczuga Andrzej Żygadło oraz dyrektor SP ZOZ w Przeworsku Grzegorz Jedynak.
Szczepienia szczepionką Pfizer w uruchomionym w środę, 28 kwietnia, przy ul. Parkowej w Kańczudze punkcie szczepień powszechnych rozpoczęły się o g. 9.