29/06/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Wydarzenie pt. Spotkanie Rodzin Wielodzietnych w Archidiecezji Przemyskiej połączyło modlitwę, wspólną Eucharystię i integracyjny piknik. Biskup Jamrozek zachęcał do traktowania życia jako daru Bożego i świadczenia o wartości rodziny. Wprowadzono relikwie Rodziny Ulmów do Sanktuarium, a uczestnicy cieszyli się piknikiem pełnym atrakcji dla dzieci. To świadectwo zaufania Bogu, odpowiedzialności rodziców i radości wspólnoty rodzinnej.
FOT. ks. P. Czarniecki
FOT. ks. P. Czarniecki
FOT. ks. P. Czarniecki
FOT. ks. P. Czarniecki
FOT. ks. P. Czarniecki