Reklama

Rodziny wielodzietne spotkały się w Jodłówce

Wielodzietność to skarb, wspaniały dar i powód do dumy – takie przesłanie wybrzmiało podczas 8. już spotkania rodzin wielodzietnych zorganizowanego 16 czerwca przy Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce. W wydarzeniu uczestniczył biskup pomocniczy archidiecezji przemyskiej Stanisław Jamrozek. Zgromadziło ono rodziny z różnych zakątków regionu.

Wydarzenie było okazją do modlitwy w intencji rodzin, szczególnie tych z terenu archidiecezji przemyskiej. Wspólnej eucharystii przewodniczył bp Stanisław Jamrozek, biskup pomocniczy archidiecezji przemyskiej, który sam również pochodzi z rodziny wielodzietnej. Zachęcał on by na życie ludzkie patrzeć jako na wielką wartość, dar dany drugiemu człowiekowi po to, aby iść wspólnie drogą prowadzącą do zbawienia.

– Rodziny, które się tutaj się zgromadziły, są pięknym przykładem zaufania Panu Bogu. Pokazujecie w ten sposób, że macie zaufanie do Pana, że On nie zostawi was bez pomocy i że będzie chronił w cieniu swoich skrzydeł. Dla innych mamy się wszyscy jawić jako źródła światła w świecie, jako ci, którzy niosą przesłanie miłości i rozpoznają, że życie jest darem Boga, który nas powołał do istnienia. Pokazujmy światu, że potrafimy właściwie odczytywać nasze powołanie życiowe, to wszystko, do czego...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 56% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/06/2024 12:50
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama