04/03/2026 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Uroczystość oficjalnego powołania rady miała miejsce w Mikołajkach, podczas XI Europejskiego Kongresu Samorządowego. / FOT. KPRP M. Bujak
Członkami rady zostało dziewięciu samorządowców z naszego regionu, w tym wójt gminy Przeworsk D. Krawiec. /FOT. UG Przeworsk
W składzie rady powołanej przez prezydenta RP znalazł się m.in. marszałek W. Ortyl./ FOT. UMWP
Członkami rady zostało dziewięciu samorządowców z naszego regionu, w tym wójt gminy Fredropol M. Śnieżek./ FOT. FB P. Pilch