Wróć do artykułu

Zdjęcia Seniorzy kolejny raz spotkali się przy wspólnym stole [ZDJĘCIA] - fotorelacja

27/08/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Akcje społeczne Przemyśl

Spotkanie seniorów w Torkach - galeria zdjęć W drugą sobotę sierpnia seniorzy z Torek mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym spotkaniu zorganizowanym przez Fundację Biedronki. Na żwirowni mogli delektować się pysznymi potrawami z grilla i uczestniczyć w plenerowym seansie kinowym. Wójt gminy, sołtys, radni oraz lokalna społeczność razem spędzili czas na wspólnej integracji. Zdjęcia oddają atmosferę radości i wspólnego doświadczania chwil szczęścia. To piękna inicjatywa, która podkreśla wagę wspólnego spędzania czasu i dbania o relacje międzypokoleniowe.

Magdalena Małachowska, Medyka Przemyśl - zdjęcia

Reklama