20/08/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć: Przebudowa remizy OSP w Grochowcach Dzięki dofinansowaniu z Rządowego Programu Polski Ład gmina Przemyśl zainwestowała 1 mln 530 tys. zł w modernizację remizy OSP. Firma Kapibara z Knurowa zrealizowała przebudowę budynku, montując instalacje fotowoltaiczne oraz modernizując wnętrza. Odbiór prac odbył się w lipcu, a całość kosztowała 2 mln 442 tys. 657,10 zł. Zachęcamy do obejrzenia efektów rewitalizacji infrastruktury dla lokalnej społeczności.
FOT. UG Przemyśl
FOT. UG Przemyśl
FOT. UG Przemyśl
FOT. UG Przemyśl