14/09/2021 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Odznaczeni Medalem Stulecia Odzyskanej Niepodległości.
Nadleśniczy z Oleszyc Stanisław Zagrobelny, nowy dziekan korpusu nadleśniczych, z Buławą Seniora Nadleśniczych Podkarpackich – insygnium honorowym najstarszego nadleśniczego.
Mszy św. w kościele w Baszni Górnej przewodniczył ks. bp Marian Rojek.