08/06/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Szkoła Podstawowa w Dobkowicach im. Jana Pawła II od lat jest dumnym patronem placówki. Spotkanie 23 szkół tworzących Rodzinę Szkół im. Jana Pawła II z Archidiecezji Przemyskiej zgromadziło liczne delegacje. Podkreślono rolę rodziny oraz zaangażowanie nauczycieli w rozwój pasji uczniów. Plenerowe nabożeństwo majowe i poświęcenie szkolnej kapliczki Matki Bożej były szczególnymi momentami. Goście mieli okazję podziwiać także szkolną wystawę oraz program artystyczny uczniów.
FOT. SP w Dobkowicach
W tym roku to właśnie do Dobkowic zjechali przedstawiciele 23 szkół tworzących Rodzinę Szkół im. Jana Pawła II z Archidiecezji Przemyskiej./FOT. SP w Dobkowicach
Okolicznościowy program artystyczny przygotowany przez uczniów z okazji wydarzenia./FOT. SP w Dobkowicach
W tym roku to właśnie do Dobkowic zjechali przedstawiciele 23 szkół tworzących Rodzinę Szkół im. Jana Pawła II z Archidiecezji Przemyskiej./FOT. SP w Dobkowicach