Wróć do artykułu

Zdjęcia Trening z mistrzami – Krzysztofem Ignaczakiem i Mileną Sadurek - fotorelacja

08/11/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Ludzie i społeczeństwo Przemyśl

Projekt Drugie Śniadanie z Mistrzem to inicjatywa Krzysztofa Ignaczaka z Rzeszowa, skupiająca się na motywowaniu uczniów z Podkarpacia poprzez treningi z byłymi reprezentantami Polski w siatkówce. Spotkania w szkołach podstawowych i średnich w 8 miastach, jak Przemyśl czy Mielec, to nie tylko cenne lekcje sportu, ale także edukacja dotycząca cyberhigieny. Uczniowie otrzymują autografy, rady dotyczące bezpiecznego korzystania z internetu i możliwość trenowania z gwiazdami. Misją projektu jest promowanie zdrowego trybu życia i motywacja do działania.

POSiR, Rzeszów, Gmina Gać Przemyśl - zdjęcia

Reklama