09/11/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć przedstawiająca moment wręczenia stypendiów laureatom podczas sesji rady miasta w Przemyślu. Na zdjęciach widać prezydenta Wojciecha Bakuna, przewodniczącego Rady Miejskiej Marcina Kowalskiego oraz przewodniczącego Komisji Kultury, Promocji i Turystyki Pawła Rząsę, a także szczęśliwych uczestników: Piotra Pelca, Jakuba Chachury i Katarzynę Grabkę. Zdjęcia oddają radość oraz dumę nagrodzonych artystów, którzy planują wykorzystać otrzymane stypendia na rozwój swojej pasji i talentu. Ich zaangażowanie i osiągnięcia artystyczne zostały uwiecznione na zdjęciach, ukazując ich determinację i twórcze podejście do sztuki.
FOT. UM w Przemyślu
FOT. UM w Przemyślu
FOT. UM w Przemyślu