31/01/2023 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Uczestnictwo w 31. Finale WOŚP było dla wszystkich radosnym wydarzeniem.
W okolicy skweru Wyszehradzkiego kwestowali wolontariusze z 4 LO.
Wolontariusze z „ekonomika” kwestujący w Rynku.
Jak zwykle nie zawiodły Przemyskie Morsy.
Mała Milena z wielką powagą podeszła do atrakcji na Zamku.