20/03/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Duet kelnerów Olga Grabas i Dawid Sycz.
Gabriela Idzik, kształcąca się na kierunku technik technologii żywności, upiekła domową szarlotkę według przepisu prababci Stefanii. Gorąco kibicowała jej przygotowująca ją do udziału w rywalizacji Małgorzata Hopko-Pajda.
Domowa szarlotka z przepisu prababci Stefanii palce lizać.