17/02/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć z obchodów Światowego Dnia Chorego w Wysokiej Łańcuckiej oraz działalności Przemyskiej Caritas, pokazuje niezwykłą solidarność społeczności w trosce o osoby chore. Centrum medyczno-charytatywne stało się miejscem wzruszających spotkań, młodzi artyści przynoszącą radość, a wolontariusze ofiarującymi wsparcie i pomoc. Codzienne gesty empatii i upominki dla podopiecznych to piękny przykład, jak każdy z nas może przyczynić się do poprawy jakości życia chorych i cierpiących.
Obecność uczniów wniosła wiele radości.
Obrzęd namaszczenia chorych w hospicjum Caritas.