02/09/2021 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Pamiątkowe zdjęcie pod pomnikiem Jana III Sobieskiego.
Była okazja do spróbowania tatarskiej kuchni i wyśmienitej kawy z kardamonem, parzonej w tygielkach stawianych następnie na rozgrzanym piasku.