Wróć do artykułu

Zdjęcia Wielki dzień przemyskiej brygady. „Terytorialsi” otrzymali sztandar [ZDJĘCIA] - fotorelacja

14/06/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Wojsko Przemyśl

W dniu 5 maja prezydent Andrzej Duda nadał sztandar 20. Przemyskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej. Ceremonia odebrania odbyła się 8 maja w MON w Warszawie. Sztandar to symbol honoru i służby ojczyźnie, a dla jednostki ważny element tożsamości i tradycji. 14 maja odbyła się uroczystość przekazania sztandaru w obecności wielu ważnych osób, włącznie z generałem Barabidą i wojewodą Kubas-Hul. Szczegóły dostępne w papierowym wydaniu ŻP.

Teresa Kubas-Hul, Kopiec Tatarski, Piotr Pilch Przemyśl - zdjęcia

Reklama