18/03/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć z unikalnej ceremonii wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie i obchodów złotych godów małżeństw. Jubilaci świętujący 50 lat razem otrzymują zasłużone wyróżnienia. W ciągu wspólnego życia przechodzili wiele, teraz wspólnie celebrowali tę wyjątkową chwilę. Wzruszająca msza, błogosławieństwo i emocjonujące wręczenie medali przez przedstawicieli władz lokalnych. To niezapomniane wydarzenie pełne miłości, jedności i podziękowań za wspólne lata.
3 marca jedyne w swoim rodzaju małżeńskie święto obchodziło 25 par z terenu gminy Orły./ FOT. UG Orły
FOT. UG Orły
FOT. UG Orły
FOT. UG Orły
FOT. UG Orły