Wróć do artykułu

Zdjęcia Wysyp niedźwiadków! Jest ich już 22 [ZDJĘCIA] - fotorelacja

28/07/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Turystyka, zabytki Przemyśl

W Przemyślu pojawiła się seria uroczych figurek niedźwiadków, które stanowią niezwykły symbol miasta. Inicjatorem akcji jest Przemyski Klub Melonik. Rodzina niedźwiadków powiększyła się o siedem nowych postaci, m.in. dedykowanego Straży Granicznej czy bohatera Wojtka. Każdy z misiów ma swoją unikalną historię i znaczenie, reprezentując różne dziedziny życia i działalności w mieście. To inicjatywa, która wnosi uśmiech na twarze mieszkańców i turystów, wprowadzając do przestrzeni publicznej elementy kreatywności i lokalnej tożsamości.

Transbet, Zbigniew Bednarczyk, Bieszczady Przemyśl - zdjęcia

Reklama