Kolejnych pięć spiżowych figurek niedźwiadków trafiło na przemyskie zaułki. Łącznie jest ich już 22. Czekają na mieszkańców miasta i turystów, aby uwiecznić się na zdjęciu!
Inicjatorami tej akcji są członkowie Stowarzyszenia Przemyskiego Klubu „Melonik” na czele ze Zbigniewem Bednarczykiem. Niedźwiadek jest nieodzownym symbolem Przemyśla, więc seria rozlokowanych w różnych miejscach miasta jego spiżowych figurek jest jak najbardziej naturalna. Tak się złożyło, że w odstępie kilkunastu dni przemyska niedźwiadkowa rodzina powiększyła się aż o siedem kolejnych!...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 77% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze