Częścią uroczystości był występ artystyczny uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lisich Jamach.
Uroczystości uświetniły też członkinie zespołu „Niespodzianka”.
Podczas uroczystości oddania do użytku świetlicy wiejskiej na ręce sołtys wsi Zosi Huk przekazany został list gratulacyjny.
Uroczyste otwarcie świetlicy
Przedstawiciele zgromadzonych na obchodach delegacji złożyli kwiaty i zapalili znicze przy tablicy pamiątkowej.