Reklama

Dziura w zadaszeniu wymaga naprawy

15/01/2024 13:02

– Oczekiwanie na autobus na przystanku przy ulicy Focha, w pobliżu marketu dużej sieci, nie należy do przyjemności.

– We wiacie przystankowej brakuje środkowego elementu zadaszenia, co zimą, szczególnie podczas opadów deszczu czy śniegu stanowi duży problem. Oczekującym kapie na głowę, nie można też usiąść w tym miejscu na ławce czy położyć na niej zakupów. Tak jest już od lata i nikt się nie kwapi, by usterkę naprawić – zwraca uwagę Czytelniczka.

 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama