– Oczekiwanie na autobus na przystanku przy ulicy Focha, w pobliżu marketu dużej sieci, nie należy do przyjemności.
– We wiacie przystankowej brakuje środkowego elementu zadaszenia, co zimą, szczególnie podczas opadów deszczu czy śniegu stanowi duży problem. Oczekującym kapie na głowę, nie można też usiąść w tym miejscu na ławce czy położyć na niej zakupów. Tak jest już od lata i nikt się nie kwapi, by usterkę naprawić – zwraca uwagę Czytelniczka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze