– Na drodze wojewódzkiej, niedaleko kościoła, znajduje się przejście dla pieszych. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że jest ono na zakręcie. Dlatego kierowcy często nie widzą z daleka pieszego na pasach, szczególnie kiedy jest po zmroku. Dopiero dojeżdżając do przejścia, zauważają, że ktoś znajduje się na „zebrze”. Czasem może być już za późno na reakcję. To także problem dla przechodniów, którzy nie zawsze widzą nadjeżdżające samochody, głównie te jadące od strony Przeworska. Aby przejście służyło poprawie bezpieczeństwa, trzeba zachować należytą ostrożność, bo inaczej nietrudno o potrącenie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze