– Znalezienie w naszym mieście miejsca do parkowania może przyprawić człowieka o palpitację serca. Tych ciągle brakuje i w sumie niewiele się robi, by ich liczbę powiększać – komentuje nasz czytelnik.
– Nie ułatwia też kierowcom życia fakt, że użytkownicy czterech kółek niejednokrotnie patrzą wyłącznie na czubek własnego nosa i parkują tak, jak im wygodnie, nie zważając na to, że przy nieco bardziej precyzyjnym ustawieniu samochodu miejsce znalazłby obok ktoś jeszcze. Może warto przypomnieć przemyślanom zasadę: parkując, pomyśl też o innych, bo każdy centymetr wolnego miejsca jest w tym mieście na wagę złota – kończy rozmówca.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze