Do ujawnienia niezgłoszonej gotówki w wysokości 30 tys. dolarów doszło na przejściu granicznym w Budomierzu.
Do kontroli granicznej zgłosił się tam mężczyzna kierujący pojazdem osobowym. Jak się okazało, w jego bagażu znajdowała się znaczna liczba niezgłoszonych do dewiz.
Za przewożenie waluty w wysokości 30 tys. dolarów został ukarany mandatem karnym w wysokości 12 tys. złotych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze