Reklama

„Portfel cały wypchany dolarami”

Do ujawnienia niezgłoszonej gotówki w wysokości 30 tys. dolarów doszło na przejściu granicznym w Budomierzu.

Do kontroli granicznej zgłosił się tam mężczyzna kierujący pojazdem osobowym. Jak się okazało, w jego bagażu znajdowała się znaczna liczba niezgłoszonych do dewiz.

Za przewożenie waluty w wysokości 30 tys. dolarów został ukarany mandatem karnym w wysokości 12 tys. złotych.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama