– Niedawno w mieście na ulicy Smolki miało miejsce uroczyste odsłonięcie tablicy poświęconej słoweńskiemu bohaterowi narodowemu, który przez kilka lat pomieszkiwał w naszym mieście. Zjechali się zacni goście, toteż uprzedzając ich przybycie, ostro zabrano się za porządki – opowiada Czytelnik.
– Sprzątano, przycinano żywopłoty itp. Szkoda, że tak intensywnych działań porządkowych nie obserwuje się tu bez okazji. Skoro już tak zabrano się do pracy, można było ogarnąć i inne rejony miasta – wyraża swoją opinię mieszkaniec tej części miasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze