Reklama

Przemyscy policjanci włączyli się do Szlachetnej Paczki

19/12/2015 08:09

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu po raz trzeci zorganizowali zbiórkę pieniędzy w ramach ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”.

Paczka od policjantów trafiła do rodziny, która potrzebowała pilnego wsparcia.  Matka wychowująca chore córki (18- i 23-letnia) po śmierci męża znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. W policyjnej paczce żywności i środków czystości oraz najpotrzebniejszej odzieży zimowej znalazł się również piecyk gazowy, który został od razu zamontowany w domu rodziny. Dzięki policjantom z przemyskiej komendy, komisariatów w Medyce, Dubiecku i Żurawicy oraz posterunku w Birczy rodzina będzie miała naprawdę wesołe święta.


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama