Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu po raz trzeci zorganizowali zbiórkę pieniędzy w ramach ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”.
Paczka od policjantów trafiła do rodziny, która potrzebowała pilnego wsparcia. Matka wychowująca chore córki (18- i 23-letnia) po śmierci męża znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. W policyjnej paczce żywności i środków czystości oraz najpotrzebniejszej odzieży zimowej znalazł się również piecyk gazowy, który został od razu zamontowany w domu rodziny. Dzięki policjantom z przemyskiej komendy, komisariatów w Medyce, Dubiecku i Żurawicy oraz posterunku w Birczy rodzina będzie miała naprawdę wesołe święta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze