Reklama

Przemyska piątka dla hospicjum

CZE23

godz: 11:00

Już w najbliższą niedzielę, 23 czerwca, o g. 11, w z Rynku wystartuje kolejny bieg charytatywny mający na celu wsparcie budowy Centrum Hospicyjno-Opiekuńczego „Betania”.

To już cykliczna akcja katolickiego Rycerskiego i Szpitalnego Bractwa św. Łazarza z Jerozolimy. Ma na celu nie tylko pomoc „Betanii”, ale również popularyzację biegów masowych oraz biegania jako najprostszej formy ruchu, promocję miasta i regionu, promowanie zdrowego stylu życia i integracji pokoleniowej oraz upowszechnianie idei wolontariatu.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/06/2024 09:42
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama