Już w najbliższą niedzielę, 23 czerwca, o g. 11, w z Rynku wystartuje kolejny bieg charytatywny mający na celu wsparcie budowy Centrum Hospicyjno-Opiekuńczego „Betania”.
To już cykliczna akcja katolickiego Rycerskiego i Szpitalnego Bractwa św. Łazarza z Jerozolimy. Ma na celu nie tylko pomoc „Betanii”, ale również popularyzację biegów masowych oraz biegania jako najprostszej formy ruchu, promocję miasta i regionu, promowanie zdrowego stylu życia i integracji pokoleniowej oraz upowszechnianie idei wolontariatu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze