Reklama

Przemyśl zdrowo na sportowo

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Przemyślu organizują piknik profilaktyczny „Przemyśl zdrowo na sportowo”. Impreza odbędzie się 11 bm., w godzina 10 do 16, na dolnej stacji wyciągu narciarskiego. Będą prelekcje z udziałem dietetyka, fizjoterapeuty, stoiska profilaktyczne, degustacja zdrowych produktów, quizy i zabawy ruchowe. Oprócz tego chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach z udziałem policji, PCK czy straży pożarnej.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama