Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Przemyślu organizują piknik profilaktyczny „Przemyśl zdrowo na sportowo”. Impreza odbędzie się 11 bm., w godzina 10 do 16, na dolnej stacji wyciągu narciarskiego. Będą prelekcje z udziałem dietetyka, fizjoterapeuty, stoiska profilaktyczne, degustacja zdrowych produktów, quizy i zabawy ruchowe. Oprócz tego chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach z udziałem policji, PCK czy straży pożarnej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze