Poruszanie się po Przemyślu to temat morze. Piesi narzekają, że nie ma gdzie przejść na słoneczną stronę ulicy. Kierowcy utyskują, że nie wszędzie dobrze się jeździ. A to zielone światło za krótko się świeci, a to wszyscy mogą jechać naraz i nie wiadomo, kto pierwszy. Korki – to osobny temat, szczególnie w godzinach szczytu. Dochodzą do tego rowerzyści, którzy walczą o swoje prawa, ścieżki i przejazdy na przejściach. Wypada jeszcze wspomnieć o motocyklistach, którzy przecież też jeżdżą i to jeszcze jak!
Wiadomo, że każdy pomysł musi mieć entuzjastów i krytyków. Wiemy, że rondo to skrzyżowanie z ruchem okrężnym, dookoła placu w kształcie koła lub owalu. Pojazd, będący w ruchu wokół wyspy, ustępuje pierwszeństwa temu dojeżdżającemu do ronda, kierując się zasadą prawej ręki. Są pewne wyjątki. Jazda po tym wynalazku rodzi czasem dylematy, ale to kwestia wprawy. Najwięcej rond w Polsce – bo ponad 30 – ma Rybnik. Tam pewnie wszyscy kręcą się w kółko z zamkniętymi oczami. Największe rondo w kraju jest w Głogowie, a wyspa środkowa ma około 5 ha. Nam nie potrzeba aż takiego areału. Na archiwalnych zdjęciach w internecie widać zieloną wyspę na placu Konstytucji. Pomysł utworzenia tam ronda jest godny uwagi i warto się nad nim pochylić. Być może decyzja już zapadła. Jeśli nie, warto ją poprzedzić solidnymi badaniami natężenia ruchu drogowego i pieszego w tym rejonie i potencjalnej przepustowości ronda. Podobna sytuacja jest przecież na skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej, Wilsona i Wodnej. Pomimo świateł jazda w tym miejscu jest też kłopotliwa. Jednak nie musimy gonić Rybnika. Nie o ilość tu chodzi, lecz jakość. Komunikacji. Dobrze, że pojawiają się koncepcje, jak usprawnić Przemyśl. Bez nowych pomysłów można cały czas się kręcić w kółko. Taki stan nie jest wskazany. Nawet na rondzie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.>Pojazd, będący w ruchu wokół wyspy, ustępuje pierwszeństwa temu dojeżdżającemu do ronda, kierując się zasadą prawej ręki.<To jakieś nowe odkrycie Ameryki!
W/g przepisów Ruchu Drogowego , o pierwszeństwie przejazdu na rondzie . decydują znaki drogowe . To powinien wiedzieć nawet rowerzysta.
...większośc problemów na drogach przemyśla wynika stąd, że kierowcy znaja przepisy równie kiepsko jak autor felietonu:)))
"Na "skrzyżowaniu z ruchem okrężnym" obowiązuje zasada, że pojazd będący w ruchu wokół wyspy ustępuje pierwszeństwa pojazdowi dojeżdżającemu do ronda (zasada prawej ręki). Jeżeli jednak przed "skrzyżowaniem z ruchem okrężnym", znajduje się znak A-7 (ustąp pierwszeństwa), wtedy pierwszeństwo posiada pojazd znajdujący się na jezdni okrężnej przebiegającej wokół centralnej wyspy."http://pl.wikipedia.org/wiki/Rondo
...Pojazd, będący w ruchu wokół wyspy, ustępuje pierwszeństwa temu dojeżdżającemu do ronda, kierując się zasadą prawej ręki. Są pewne wyjątki....Takie stwierdzenie jest mylące i bardzo niebezpieczne, bo kolejna część kierowców (zielonych) zacznie się stosować do tej zasady a jest to zasada bardzo rzadko spotykana na rondach i jest wyjątkiem (czyli odwrotnie niż autor napisał) - właściwie tylko na osiedlowych drogach wewnętrznych, w strefach zamieszkania lub strefach ruchu.Najczęściej ronda są oznakowane:Rondo z ustalonym pierwszeństwem - oznakowane znakami C-12 „ruch okrężny” oraz A-7 „ustąp pierwszeństwa” (lub B-20 „stop”) łącznie. Pierwszeństwo przejazdu mają pojazdy poruszające się po jezdni ronda. Tak oznakowane są prawie wszystkie skrzyżowania o ruchu okrężnym w Polsce.Podstawowe zasady poruszania się na tego typu skrzyżowaniach to:- wjeżdżając na rondo należy zwolnić, obserwując jednocześnie jezdnię wokół ronda i poprzedzające wloty na rondo- trzeba ustąpić pierwszeństwa przejazdu, nawet zatrzymać się (przed znakiem B20 „stop” – obowiązkowo), przepuszczając pojazdy będące już w ruchu na jezdni ronda lub wjeżdżające na rondo z lewej strony. Przy redagowaniu wpisu korzystałem z art.: http://mojafirma.infor.pl/moto/prawo-na-drodze/manewry/314698,Ronda-zasady-ogolne.html
>Pojazd, będący w ruchu wokół wyspy, ustępuje pierwszeństwa temu dojeżdżającemu do ronda, kierując się zasadą prawej ręki.<To jakieś nowe odkrycie Ameryki!
W/g przepisów Ruchu Drogowego , o pierwszeństwie przejazdu na rondzie . decydują znaki drogowe . To powinien wiedzieć nawet rowerzysta.
...większośc problemów na drogach przemyśla wynika stąd, że kierowcy znaja przepisy równie kiepsko jak autor felietonu:)))