Reklama

Rusza Młodzieżowy Uniwersytet Biznesu

23/02/2015 10:03

W Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu powołano Młodzieżowy Uniwersytet Biznesu, skierowany do maturzystów z Podkarpacia, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę ekonomiczną.

Wykłady odbywają się raz w miesiącu. Wręczenie dyplomów zaplanowano pod koniec kwietnia. W młodzieżowym uniwersytecie uczestniczą szkoły ponadgimnazjalne z Jarosławia, Lubaczowa i Przeworska. Młodzi ludzie dowiadują się, jak pomnażać kapitał, poznają sztukę autoprezentacji w biznesie czy funkcjonowanie społeczeństwa medialnego.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości