W Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu powołano Młodzieżowy Uniwersytet Biznesu, skierowany do maturzystów z Podkarpacia, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę ekonomiczną.
Wykłady odbywają się raz w miesiącu. Wręczenie dyplomów zaplanowano pod koniec kwietnia. W młodzieżowym uniwersytecie uczestniczą szkoły ponadgimnazjalne z Jarosławia, Lubaczowa i Przeworska. Młodzi ludzie dowiadują się, jak pomnażać kapitał, poznają sztukę autoprezentacji w biznesie czy funkcjonowanie społeczeństwa medialnego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze