Reklama

Wietnamczycy zatrzymani na „zielonej granicy”

21/07/2018 09:30

Funkcjonariusze Straży Granicznej z Placówki w Stuposianach i Ustrzykach Górnych po wykryciu śladów na pasie granicznym rozpoczęli działanie, które doprowadziło do zatrzymania trzech młodych mężczyzn w wieku 17,18 i 24 lata, obywateli Wietnamu.

 Imigranci przyznali, że pieszo przekroczyli „zieloną granicę” w rejonie Tarnawy Niżnej celem ich podróży miała być Warszawa. Po przeprowadzeniu czynności administracyjnych, imigranci zostali przekazani ukraińskim służbom granicznym. Od początku roku, zatrzymano ponad 90 imigrantów, którzy usiłowali nielegalnie przedostać się do UE.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama