Reklama

Zdezorientowany 36-latek poprosił policję o wskazanie drogi do jego domu. Miał ponad 3 promile


Do policyjnej izby wytrzeźwień trafił 36-letni mieszkaniec gminy Rokietnica, który kierował ciągnikiem rolniczym z podpiętym pługiem, mając w organizmie 3,24 promila alkoholu.


Policjanci z komisariatu w Pruchniku zatrzymali go do kontroli drogowej w poniedziałek, 29 września, około godziny 22.30. Kierowca został zauważony przez policyjny patrol w Węgierce. Podejrzenia mundurowych wzbudził jego styl jazdy. Po zatrzymaniu i kontakcie z kierowcą szybko stało się jasne, że może się znajdować pod działaniem alkoholu.

„W czasie rozmowy z funkcjonariuszami mężczyzna poprosił ich o wskazanie drogi do jego domu. Jak się okazało, powód jego dezorientacji był oczywisty. 36-letni mieszkaniec gminy Rokietnica miał 3,24 promila alkoholu w organizmie” – czytamy w komunikacie jarosławskiej policji.

Reklama

Dodatkowym przewinieniem 36-latka był fakt, że ciągnik, którym kierował, nie miał ubezpieczenia OC. Niefrasobliwemu kierowcy grozi do 3 lat więzienia.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama