Reklama

10 litrów bezcennego leku

Około 10 litrów krwi oddali funkcjonariusze i pracownicy Zakładu Karnego w Przemyślu podczas ogólnopolskiej akcji honorowego oddawania krwi przez służby mundurowe.

Akcja dla służb mundurowych zorganizowana została celem uczczenia Narodowego Święta Niepodległości. Trwała od 20 października do 15 grudnia br.[paywall] Odbyła się pod hasłem „Nasza Krew – Nasza Ojczyzna”. Dołączyli do niej m.in. funkcjonariusze i pracownicy Zakładu Karnego przy ul. Rokitniańskiej w Przemyślu. Bezcenny dar oddali w siedzibie Terenowego Oddziału Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Sportowej. Łącznie 25 osób. Wśród nich także emerytowani pracownicy Służby Więziennej oraz członkowie rodzin funkcjonariuszy.

– Kierowaliśmy się hasłem „Nie bądź obojętny – oddaj krew”. Doskonale wiemy, że warto pomagać, także w ten sposób. Pamiętamy, że kiedyś pomocy potrzebować możemy my – powiedział jeden z krwiodawców z ZK w Przemyślu.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    tom - niezalogowany 2019-12-23 14:15:15

    A ile krwi upuścili innym???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2019-12-23 15:32:55

    Do Tom- może właśnie oddali dla ciebie, albo twojej mamy, albo dla kogoś bliskiego, a nawet jeżeli nie, to w przeciwieństwie do ciebie uratowali komuś życie.jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia - to się milczy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    y - niezalogowany 2019-12-23 20:49:03

    przeczytaj dokładnie a potem pisz demencja tak szybko...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama