Około 10 litrów krwi oddali funkcjonariusze i pracownicy Zakładu Karnego w Przemyślu podczas ogólnopolskiej akcji honorowego oddawania krwi przez służby mundurowe.
Akcja dla służb mundurowych zorganizowana została celem uczczenia Narodowego Święta Niepodległości. Trwała od 20 października do 15 grudnia br.[paywall] Odbyła się pod hasłem „Nasza Krew – Nasza Ojczyzna”. Dołączyli do niej m.in. funkcjonariusze i pracownicy Zakładu Karnego przy ul. Rokitniańskiej w Przemyślu. Bezcenny dar oddali w siedzibie Terenowego Oddziału Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Sportowej. Łącznie 25 osób. Wśród nich także emerytowani pracownicy Służby Więziennej oraz członkowie rodzin funkcjonariuszy.
– Kierowaliśmy się hasłem „Nie bądź obojętny – oddaj krew”. Doskonale wiemy, że warto pomagać, także w ten sposób. Pamiętamy, że kiedyś pomocy potrzebować możemy my – powiedział jeden z krwiodawców z ZK w Przemyślu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Do Tom- może właśnie oddali dla ciebie, albo twojej mamy, albo dla kogoś bliskiego, a nawet jeżeli nie, to w przeciwieństwie do ciebie uratowali komuś życie.jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia - to się milczy.
przeczytaj dokładnie a potem pisz demencja tak szybko...
A ile krwi upuścili innym???
Do Tom- może właśnie oddali dla ciebie, albo twojej mamy, albo dla kogoś bliskiego, a nawet jeżeli nie, to w przeciwieństwie do ciebie uratowali komuś życie.jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia - to się milczy.
przeczytaj dokładnie a potem pisz demencja tak szybko...