Reklama

14-latek z Pruchnika odnaleziony

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 14-letniego mieszkańca gminy Pruchnik. O braku kontaktu z nim poinformowali policjantów z komisariatu w Pruchniku najbliżsi. Okazało się, że nastolatek, nie informując nikogo o swoich planach, wsiadł do pociągu relacji Przemyśl – Gdańsk.

W czwartek, 6 lipca, rodzice chłopca zgłosili na policji jego zaginięcie. Jak twierdzili, wyszedł rano z domu i do niego nie wrócił. Nie było też z nim żadnego kontaktu. Z przekazanych przez najbliższych nastolatka informacji wynikało, że jego życiu i zdrowiu może zagrażać niebezpieczeństwo. Funkcjonariuszom udało się ustalić, że chłopak wsiadł do pociągu relacji Przemyśl – Gdańsk na dworcu kolejowym w Jarosławiu, a także że wcześniej  kupił bilet do Brzegu. Jak się okazało, na stacji Brzeg przesiał się do kolejnego pociągu, a swoją wyprawę zakończył na dworcu głównym w Częstochowie.

Mundurowym udało się go namierzyć dzięki współpracy z funkcjonariuszami z Częstochowy, publikacji zdjęć nastolatka w mediach społecznościowych i współpracy z jego rodzicami oraz informacjom świadków.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości