Reklama

14-latka i 15-latek próbowali okraść jedną z posesji

25/02/2015 11:07

Nastolatki z zarzutami przed sądem rodzinnym po udaremnionej kradzieży.

Według ustaleń policji dwoje nieletnich kilka tygodni temu usiłowało dokonać kradzieży z nieogrodzonej posesji. Dwójka młodych weszła na teren prywatny i chciała wynieść wózek i balkonik inwalidzki oraz inne metalowe rzeczy.

Kradzież udaremnił brat właściciela posesji, który niespodziewanie pojawił się na miejscu i powiadomił policję.

Zatrzymani zostali przesłuchani w obecności opiekuna a akta przekazane zostały do sądu rodzinnego. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości