Nastolatki z zarzutami przed sądem rodzinnym po udaremnionej kradzieży.
Według ustaleń policji dwoje nieletnich kilka tygodni temu usiłowało dokonać kradzieży z nieogrodzonej posesji. Dwójka młodych weszła na teren prywatny i chciała wynieść wózek i balkonik inwalidzki oraz inne metalowe rzeczy.
Kradzież udaremnił brat właściciela posesji, który niespodziewanie pojawił się na miejscu i powiadomił policję.
Zatrzymani zostali przesłuchani w obecności opiekuna a akta przekazane zostały do sądu rodzinnego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze