Przemyscy policjanci zatrzymali dwóch 14-letnich sprawców kradzieży. Nastolatkowie ukradli drogie perfumy. Sprawa trafiła do sądu rodzinnego.
Policję o popełnieniu przestępstwa powiadomiła kierowniczka jednego ze sklepów kosmetycznych w Przemyślu. Kobieta poinformowała, że na półce brakuje jednego z markowych flakonów perfum.
Podczas przeglądania zapisu monitoringu okazało się, że dwóch młodych mężczyzn ukradło w sumie 8 flakonów z drogimi perfumami, o wartości blisko 2 tysięcy złotych. Sprawcy niezauważeni przez personel wyszli ze sklepu, nie płacąc za towar. Policjanci ustalili, że perfumy ukradli dwaj 14-letni mieszkańcy Przemyśla. Obaj odpowiedzą przed sądem rodzinnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
szkoda slow
8 flakonów za dwa tysiące. Żarty