Reklama

14-letni chłopcy ukradli perfumy. Teraz odpowiedzą przed sądem

10/02/2018 10:00

Przemyscy policjanci zatrzymali dwóch 14-letnich sprawców kradzieży. Nastolatkowie ukradli drogie perfumy. Sprawa trafiła do sądu rodzinnego.

Policję o popełnieniu przestępstwa powiadomiła kierowniczka jednego ze sklepów kosmetycznych w Przemyślu. Kobieta poinformowała, że na półce brakuje jednego z markowych flakonów perfum.  

Podczas przeglądania zapisu monitoringu okazało się, że dwóch młodych mężczyzn ukradło w sumie 8 flakonów z drogimi perfumami, o wartości blisko 2 tysięcy złotych. Sprawcy niezauważeni przez personel wyszli ze sklepu, nie płacąc za towar. Policjanci ustalili, że perfumy ukradli dwaj 14-letni mieszkańcy Przemyśla. Obaj odpowiedzą przed sądem rodzinnym.


ahn
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    perfumiarz13 - niezalogowany 2018-02-10 12:43:28

    szkoda slow

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    KUTAFON - niezalogowany 2018-02-11 02:41:47

    8 flakonów za dwa tysiące. Żarty

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości