Dziś, 4 września, w komendzie Bieszczadzkiego Oddziału w Przemyślu czternaścioro nowych funkcjonariuszy Straży Granicznej uroczyście złożyło rotę ślubowania.
W specjalnym reżimie sanitarnym, ale jak zawsze z powagą rotę przyjął Komendant Bieszczadzkiego Oddziału SG gen. bryg. SG Robert Rogoz: – To nie praca, to misja, i jest z pewnością powodem do dumy i satysfakcji. Decydując się na nią, bierzecie na siebie odpowiedzialność – podkreślił.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pozakladali kagance na Ryj gdzie wedlug ministra Zdrowia Maseczka nie chroni ani nie zabezpiecza przed zarazeniem i Ze WHO i Ekspertyza nie zaleca noszenie ich, Widac ze nie beda sluzyc Obywatelem tylko Interesom bandytow na Wyzszych stolkach , takie to teraz mamy Pizdeusze, maska na Twarz i milczec i wykonywac bezwglednie chore rozkazy czy sluszne czy nie.Teraz trwa Ogloszony stan falszywej Epidemi/ Plandemi ale za rok gora dwa lata bedzie szczepionka i albo przyjmujesz ja a jak nie to Zwalniamy cie z Strazy Granicznej zreszta nie tylko tylko kto wezmie odpowiedzialnosc ze ewentualne skutki uboczne i powiklania po niej ? kazdy h,u,j polozy a ty zdychaj
Ewidentnie COVID nie jest Twoim największym problemem.
Plecaki i Nepotyzm + ? Rodzina na swoim + ? Kler + ? I jeszcze partia +? I tak od lat nihil novi.
To hire a good female companion, you would need to select a Nainital call girl from our list of gallery and then ask one of our representatives to book for the Nainital escort services. If you have any requirement or any kind of problems, then you can convey that to us, and we would definitely work upon it.https://www.juhioberoi.comhttps://www.juhioberoi.com/haldwani-escort-service-call-girls.htmlhttps://www.juhioberoi.com/ramnagar-escort-service-call-girls.html https://www.juhioberoi.com/rudrapur-escort-service-call-girls.html
Pozakladali kagance na Ryj gdzie wedlug ministra Zdrowia Maseczka nie chroni ani nie zabezpiecza przed zarazeniem i Ze WHO i Ekspertyza nie zaleca noszenie ich, Widac ze nie beda sluzyc Obywatelem tylko Interesom bandytow na Wyzszych stolkach , takie to teraz mamy Pizdeusze, maska na Twarz i milczec i wykonywac bezwglednie chore rozkazy czy sluszne czy nie.Teraz trwa Ogloszony stan falszywej Epidemi/ Plandemi ale za rok gora dwa lata bedzie szczepionka i albo przyjmujesz ja a jak nie to Zwalniamy cie z Strazy Granicznej zreszta nie tylko tylko kto wezmie odpowiedzialnosc ze ewentualne skutki uboczne i powiklania po niej ? kazdy h,u,j polozy a ty zdychaj
Ewidentnie COVID nie jest Twoim największym problemem.
ten wpis jest dziwny