Reklama

15 nowych funkcjonariuszy Straży Granicznej [ZDJĘCIA]

Dziś, 8 stycznia, na placu apelowym Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu pierwsza w tym roku grupa funkcjonariuszy złożyła ślubowanie.

Ślubowanie, w asyście pocztu sztandarowego, odebrał Komendant Bieszczadzkiego Oddziału SG gen. bryg SG Robert Rogoz. 

Nowi pogranicznicy to 8 mężczyzn i 7 kobiet. 14 z nich pochodzi z Podkarpacia, a większość ma średnie wykształcenie. Za kilka dni wyjadą na kurs podstawowy do ośrodka szkolenia w Lubaniu, a potem rozpoczną służbę na podkarpackich przejściach granicznych w Medyce, Korczowej lub w Budomierzu.

W bieżącym roku do BiOSG planowane jest przyjęcie łącznie 120 nowych adeptów. 


fot.serwis BiOSG


fot.serwis BiOSG
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2021-01-08 22:59:24

    I po roku odejdą .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    miś - niezalogowany 2021-01-09 15:14:17

    ... i "wszystko" pozostanie w Rodzinie +

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama